16 September, Tuesday
03:00
Kanepi, Kaia
vs.
Kulichkova, Elizaveta
Live
03:00
Bertens, Kiki
vs.
Koukalová, Klára
Live
04:00
Kirilenko, Maria
vs.
Vekic, Donna
Live
04:25
Schmiedlova, Anna-Karolina
vs.
Kovinic, Danka
Live
05:20
Watson, Heather
vs.
Gibbs, Nicole
Live
05:30
Radwanska, Agnieszka
vs.
Hercog, Polona
Live
05:50
Pliskova, Kristyna
vs.
Voegele, Stefanie
Live
06:00
Minella, Mandy
vs.
Wickmayer, Yanina
06:30
Glushko, Julia
vs.
Pliskova, Karolina
07:45
Rybarikova, Magdalena
vs.
Schiavone, Francesca
03:00
Van Uytvanck, Alison
vs.
Hsieh, Su-Wei
Live
03:00
XU, Yi-Fan
vs.
Mayr-Achleitner, Patricia
Live
03:00
Zhang, Ling
vs.
Diyas, Zarina
Live
07:00
Zhang, Kai Lin
vs.
Cepelova, Jana
07:00
Cirstea, Sorana
vs.
Martic, Petra
07:00
Stosur, Samantha
vs.
Wang, Yafan
08:15
Jovanovski, Bojana
vs.
Niculescu, Monica
08:15
Puig, Monica
vs.
Knapp, Karin
11:00
Soler-Espinosa, Silvia
vs.
Stephens, Sloane
03:00
Vandeweghe, Coco
vs.
Kudryavtseva, Alla
Live
03:00
Flipkens, Kirsten
vs.
Cibulkova, Dominika
Live
04:50
Davis, Lauren
vs.
Gavrilova, Daria
Live
04:50
Gajdosova, Jarmila
vs.
Hantuchova, Daniela
Live
05:30
Suarez Navarro, Carla
vs.
Nara, Kurumi
Live
06:45
Lisicki, Sabine
vs.
Dellacqua, Casey
09:00
Azarenka, Victoria
vs.
Date-Krumm, Kimiko
10:15
Errani, Sara
vs.
Erakovic, Marina
06:45
Arruabarrena L / Begu I-C
vs.
Jurak D / Moulton-Levy M
06:45
Kovinic D / Schmiedlova A
vs.
Panova A / Watson H
08:00
Kalashnikova O / Voracova R
vs.
Bogdan A / Friedsam A-L
08:00
Glushko J / Rogowska O
vs.
Chan C-W / Hsu C-Y
09:00
HAN X / Mchale C
vs.
Hong S-Y/Kang S-K
08:15
Jans-Ignacik K / Piter K
vs.
Cornet A / Linette M
09:30
Wang Y / Zhu L
vs.
Olaru R/Peer S
12:15
Larsson J / Smith A
vs.
Beck A / Martic P
08:45
Portaluri, Giorgio
vs.
Torroni, Giulio
08:45
Trusendi, Walter
vs.
Ocleppo, Julian
08:45
Frigerio, Lorenzo
vs.
Giacalone, Omar
08:45
Pancaldi, Luca
vs.
De Goeijen, Bobbie
08:45
Mager, Gianluca
vs.
Maccari, Federico
08:45
Colella, Alessandro
vs.
Molina, Emanuele
10:15
Carli, Cristian
vs.
Wang, Tak Khunn
10:15
Rondoni, Pietro
vs.
Lustyk, Jakub
10:15
Turchetti, Nicolo
vs.
Tatlot, Johan Sebastien
13:15
Maden, Yannick
vs.
Cutuli, Mirko
09:00
Mertl, Jan
vs.
Choinski, Jan
09:00
Arnaboldi, Andrea
vs.
Kubler, Jason
09:00
Veic, Antonio
vs.
Torebko, Peter
11:00
Ignatik, Uladzimir
vs.
Rola, Blaz
12:00
Balleret, Benjamin
vs.
Haider-Maurer, Andreas
12:20
Pospisil, Jaroslav
vs.
Riba, Pere
14:00
Montanes, Albert
vs.
De Greef, Arthur
15:00
Mecir, Miloslav
vs.
Beck, Karol
09:00
Ilkel, Cem
vs.
Fabbiano, Thomas
09:00
Jaziri, Malek
vs.
Petzschner, Philipp
09:00
Yurtacan, Efe
vs.
Pavic, Ante
09:00
Gerasimov, Egor
vs.
Kudryavtsev, Alexander
10:30
Rudnev, Valery
vs.
Altuna, Tuna
13:00
Ilhan, Marsel
vs.
Ortega-Olmedo, Roberto
10:00
Voinea, Christian
vs.
Villacorta-Alonso, Ricardo
10:00
Willis, Marcus
vs.
Bessire, Francesco
10:00
Sanjurjo Hermida, Adam
vs.
Pulgar-Garcia, Javier
10:00
Bulis, Mor
vs.
Kocyla, Arkadiusz
11:30
Goldengoren, Tal
vs.
Lescure, Mick
11:30
Ndayishimiye, Hassan
vs.
Arauzo-Martinez, Juan-Samuel
11:30
Padilla-Jerez, Javier
vs.
Arenas-Gualda, Ivan
11:30
Pulgar-Garcia, Jaime
vs.
Vidal Azorin, Jose Fco
13:00
Artunedo Martinavarr, Andres
vs.
Cayre, Paul
13:00
Semmler, Miguel
vs.
Grant, Michael
14:00
Vivero Gonzalez, Pablo
vs.
Martinez Portero, Pedro
10:00
Herbert, Pierre Hugues
vs.
Przysiezny, Michal
11:20
Seppi, Andreas
vs.
Sijsling, Igor
15:00
De Schepper, Kenny
vs.
Kamke, Tobias
17:00
Lokoli, Laurent
vs.
Lorenzi, Paolo
18:20
Janowicz, Jerzy
vs.
Mannarino, Adrian
11:00
Idmbarek, Yassine
vs.
Travaglia, Stefano
11:00
Cipolla, Flavio
vs.
Karatsev, Aslan
11:00
Samper-Montana, Jordi
vs.
Carballes Baena, Roberto
11:00
Podlipnik-Castillo, Hans
vs.
Sabry, Sherif
12:20
Carreno-Busta, Pablo
vs.
Vaisse, Martin
12:20
Safwat, Mohamed
vs.
Diez, Steven
12:20
Tifnouti, Taha
vs.
Dzumhur, Damir
12:20
Krstin, Pedja
vs.
Viola, Matteo
13:40
Granollers-Pujol, Gerard
vs.
Pouille, Lucas
13:40
Coppejans, Kimmer
vs.
Ouahab, Lamine
15:00
Giustino, Lorenzo
vs.
Ramos, Albert
11:45
Jastraunig L / Mas Mascolo A
vs.
Colella A / Sonego L
13:15
Trusendi W / Volante M
vs.
Binaghi R / Caddeo F
13:00
Rodriguez Manzano B / Villacorta-Alonso R
vs.
Mardones B / Martinez M N
14:30
Bulis M/Darmon A
vs.
Arauzo-Martinez J-S / Hernando-Ruano J
14:30
Kocyla A / Pulgar-Garcia J
vs.
Lescure M / Willis M
16:00
Arenas-Gualda I / Pulgar-Garcia J
vs.
Artunedo A / Artunedo Martinavarr A
13:30
Draganja M/Kontinen H
vs.
Fleming C / Venus M
14:50
Begemann A / Knowle J
vs.
Becker B / Muller G
19:00
Mahut N/Roger-Vasselin E
vs.
Chardy J / Rosol L
14:00
Zormann DA Silva, Marcelo
vs.
Dutra Silva, Rogerio
14:30
Sikora, Adrian
vs.
Romboli, Fernando
14:30
De Paula, Fabiano
vs.
Neis, Fabricio
14:30
Becker, Richard
vs.
Bagnis, Facundo
15:50
Michon, Axel
vs.
Mina, Gianni

Top competitions

Stats