28 July, Tuesday
09:00
Heidrich/Zumkehr (SUI)
vs.
Jupiter/Longuet (FRA)
Live
09:00
Barsuk/Rudykh (RUS)
vs.
Rimser/Strauss N. (AUT)
Live
09:00
Menegatti/Orsi Toth (ITA)
vs.
Rimser/Straus N. (AUT)
Live
10:00
Goricanec/Hüberli (SUI)
vs.
Wesselink/van der Vlist (NED)
Live
10:00
Ludwig/Walkenhorst (GER)
vs.
Treland/Pedersen (NOR)
Live
11:00
Borger/Büthe (GER)
vs.
Teufl/Zass (AUT)
Live
11:00
Forrer/Verge-Depre (SUI)
vs.
Syrtseva/Prokopeva (RUS)
Live
12:00
Dubovcova/Nestarcova (SVK)
vs.
Kongshavn/Kjolberg (NOR)
12:00
Liliana/Baquerizo (ESP)
vs.
Lobato/Soria (ESP)
13:00
Holtwick/Semmler (GER)
vs.
Betschart/Eiholzer (SUI)
13:00
Kolosinska/Brzostek (POL)
vs.
Baran/Gruszczynska (POL)
14:00
Lehtonen/Lahti (FIN)
vs.
Schützenhöfer/Plesiutschnig (AUT)
14:00
Meppelink/Van Iersel (NED)
vs.
Arvaniti/Tsiartsiani (GRE)
15:00
Schwaiger S./Hansel (AUT)
vs.
Giombini/Toti (ITA)
15:00
Ukolova/Birlova (RUS)
vs.
Dabizha/Abalakina (RUS)
16:00
Laboureur/Sude (GER)
vs.
Hasu/Parkkinen (FIN)
16:00
Nilsson/Yoken (SWE)
vs.
Povilaityte/Dumbauskaite (LTU)
09:00
Skelton, Simon
vs.
Royal, Mark
Live
10:00
Ware, Andrew
vs.
Skelton, Simon
Live
11:00
Willgress, Wayne
vs.
Royal, Mark
Live
12:00
Royal, Mark
vs.
Ware, Andrew
13:30
Willgress, Wayne
vs.
Skelton, Simon
10:00
Tohoku Rakuten Golden Eagles
vs.
Fukuoka Softbank Hawks
Live
10:00
Orix Buffaloes
vs.
Hokkaido Nippon-Ham Fighters
Live
10:15
Chiba Lotte Marines
vs.
Saitama Seibu Lions
Live
10:00
Yomiuri Giants
vs.
Yokohama Dena Baystars
Live
10:00
Tokyo Yakult Swallows
vs.
Hiroshima Toyo Carp
Live
10:00
Chunichi Dragons
vs.
Hanshin Tigers
Live
10:30
Doosan Bears
vs.
Hanwha Eagles
Live
10:30
KIA Tigers
vs.
SK Wyverns
Live
10:30
Lotte Giants
vs.
LG Twins
Live
10:30
Nexen Heroes
vs.
KT Wiz
Live
10:30
Samsung Lions
vs.
NC Dinos
Live
11:35
Lamigo Monkeys
vs.
Brother Elephants
13:45
Kelantan FA
vs.
ATM
14:00
FC Nosta Novotroitsk
vs.
FC Lada Togliatti
14:30
FC Chelyabinsk
vs.
Dinamo Kirov
16:00
FC Volga Ulyanovsk
vs.
Khimik Dzerzhinsk
16:00
Syzran-2003
vs.
Neftek. Nizhnekamsk
15:00
FK Angusht Nazran
vs.
Afips FC
15:30
Mitos Novocherkassk
vs.
FC Mashuk-Kmv Pyatigorsk
16:00
Skvo Rostov
vs.
Krasnodar-2
16:30
Dinamo Stavropol
vs.
Terek-2
16:00
Solaris
vs.
Karelia Petrozavodsk
16:00
FC Torpedo Vladimir
vs.
FK Khimki
16:00
Spartak Kostroma
vs.
FC Tekstilshchik Ivanovo
16:30
FC Pskov-747
vs.
FK Dolgoprudny
17:00
Strogino
vs.
Znamya Truda
16:00
Kouvolan Pallonlyojat
vs.
Pattijoki Raahe
16:00
Jyväskylän Kiri
vs.
Sotkamon Jymy
16:00
Joensuu
vs.
Kiteen Pallo
16:00
Lokomotiv Liski
vs.
FC Avangard Kursk
16:00
FC Torpedo Moscow
vs.
FK Tambov
16:30
FC Zvezda Ryazan
vs.
Zenit Penza
16:30
Rusichi Orel
vs.
Chertanovo
17:00
Energomash Belgorod
vs.
FC Dynamo Bryansk
16:00
Nadwislan Gora
vs.
Zaglebie Lubin
16:00
Hannover 96
vs.
Caykur Rizespor
17:00
NK Domzale
vs.
NK Kranj
17:00
FC Admira Wacker Mödling
vs.
Eskisehirspor
17:15
Galatasaray
vs.
OGC Nice
17:30
LKS Zapora Porabka
vs.
Czarni Jaworze
17:30
Viktoria Aschaffenburg
vs.
SV Darmstadt 98
17:30
SV Würmla
vs.
Favoritner AC
17:30
SV Leobendorf
vs.
Gersthofer SV
17:30
SV Wilhelmshaven
vs.
Werder Bremen
17:30
CD Nacional
vs.
Wydad AC Casablanca
18:00
SV Pratscher Sinabelkirchen
vs.
USC Sonnhofen
18:00
Jammerbugt FC
vs.
Aalborg BK II
18:00
FC Dordrecht
vs.
FC Oss
18:00
Hammer SPVG
vs.
Rot-Weiss Essen
18:00
SC Ostbahn XI
vs.
ASK Kottingbrunn
18:00
SV Frastanz
vs.
FC Thüringen
18:00
ASK Royal Sped Klingenbach
vs.
ASV Siegendorf
18:00
Hamburger SV
vs.
Aalborg BK
18:00
CD Alaves
vs.
FC Toulouse
18:00
Fredrikstad FK
vs.
TSG 1899 Hoffenheim
18:00
Lierse SK
vs.
RSC Anderlecht
19:00
Real Oviedo
vs.
Atletico Madrid
19:00
JVC Cuijk
vs.
Achilles ´29
19:30
Ashton UTD
vs.
Chorley FC
19:30
Walsall FC
vs.
West Bromwich Albion
19:30
Burton Albion
vs.
Leicester City
19:30
Boreham Wood
vs.
Ebbsfleet United
19:30
Dundee FC
vs.
Everton FC
19:45
Torquay Utd
vs.
Plymouth Argyle
19:45
Bishops Stortford
vs.
Dover Athletic
17:00
Tallinna FC Flora II
vs.
FC Kuressaare
18:00
KIF Örebro
vs.
AIK Stockholm
18:00
Follo
vs.
SK Brann
18:00
B36 Torshavn
vs.
IF Fuglajordur
18:30
Al-Ahly Cairo
vs.
Smouha SC
18:00
Assyriska BK
vs.
Dalstorps IF
18:00
Torslanda IK
vs.
Ytterby IS
18:30
BKV Norrtälje
vs.
Gamla Upsala SK
18:30
FC Memmingen
vs.
TSV 1860 München II
19:05
IFK Värnamo
vs.
Assyriska FF
19:15
Real Garcilaso
vs.
CD Sport Loreto
21:30
CC Deportivo Municipal
vs.
Inti Gas Deportes
20:15
Keflavik IF
vs.
FH Hafnarfjordur

Top competitions

Stats