4 mai, lundi
12:00
Volyn-D Lutsk
vs.
Shakhtar-D Donetsk
Live
14:30
FC Vysocina Jihlava
vs.
FK Teplice
16:00
FK Mlada Boleslav
vs.
1. SC Znojmo
16:00
FC Zbrojovka Brno
vs.
AC Sparta Prague
18:00
FK Varnsdorf
vs.
FK Baumit Jablonec
12:00
Last, Philip
vs.
Stone, Tim
Live
13:00
Rowlands, Philip
vs.
Gillett, Les
Live
14:00
Gillett, Les
vs.
Last, Philip
Live
15:30
Rowlands, Philip
vs.
Stone, Tim
12:00
Fukuoka Softbank Hawks
vs.
Chiba Lotte Marines
Live
12:00
Hokkaido Nippon-Ham Fighters
vs.
Tohoku Rakuten Golden Eagles
Live
12:30
Incheon Sports Council
vs.
Wonderful Samcheok
Live
13:00
FC Ufa
vs.
FC Mordovia Saransk
Live
14:00
Olimpik Donetsk
vs.
FC Metalurg Zaporizhya
Live
15:30
Arsenal Tula
vs.
FK Krasnodar
17:00
Dynamo Kiev
vs.
FK Goverla Uzhgorod
18:00
CSKA Moscou
vs.
Ural Ekaterinbourg
19:00
Volyn Lutsk
vs.
FC Shakhtar Donetsk
22:00
Hull City
vs.
Arsenal FC
13:00
BC Kiev
vs.
BK Budivelnik
Live
13:30
Chennai Super Kings
vs.
Royal Challengers Bangalore
Live
17:30
Kolkata Knight Riders
vs.
Sunrises Hyderabad
14:00
FK Ventspils
vs.
Skonto Riga
Live
16:00
FK Spartaks
vs.
BFC Daugava Daugavpils
14:30
Home United II
vs.
Warriors FC II
14:30
Balestier Khalsa II
vs.
Tampines Rovers II
16:00
FC Pyunik Yerevan 2
vs.
FC Alashkert 2
16:00
FC Mika 2
vs.
FC Shirak Gyumri 2
16:00
FC Ararat Yerevan 2
vs.
FC Banants Yerevan 2
16:30
Altinordu
vs.
Gaziantep BLD Spor
18:30
Adana Demirspor
vs.
Samsunspor
20:30
Bucaspor
vs.
Manisaspor
17:00
Dundalk FC
vs.
Bray Wanderers
19:10
Bohemians Dublin
vs.
Cork City FC
21:30
Lynx FC
vs.
St. Josephs FC
17:15
Russie
vs.
Etats Unis d´Amérique
21:15
Norvège
vs.
Finlande
17:15
Lettonie
vs.
Suède
21:15
Canada
vs.
République Tchèque
17:40
Yarmouk
vs.
Al Kuwait SC
20:15
AL Arabi
vs.
Al Qadsia
18:00
AEK Athens FC
vs.
Panachaiki 2005
18:00
AS Olympiakos Volou 1937
vs.
Iraklis 1908 FC
18:00
Larissa
vs.
GS Apollon Smyrnis
18:00
Galatasaray Istanbul
vs.
Kayseri Kaski
18:00
Maccabi Kiiryat Gat
vs.
Maccabi Akhi Nazareth
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
vs.
Hapoel Afula
19:00
Maccabi Y.
vs.
Hapoel Ramat GAN
18:00
NK Lokomotiva Zagreb
vs.
NK Istra 1961
20:00
NK Slaven Belupo
vs.
HNK Rijeka
18:00
CVM Tomis Constanta
vs.
Municipal Zalau
20:30
Maccabi Ussefiya
vs.
Hapoel Varborg
18:00
Belshina Bobruisk
vs.
Naftan Novopolotsk
18:30
Dynamo Minsk
vs.
Torpedo-Belaz
19:00
FC Neman Grodno
vs.
BATE Borisov
19:30
FC Gomel
vs.
Shakhter Soligorsk
18:00
Hapoel Irony Nir Ramat Hasharon
vs.
Hapoel Jerusalem
18:15
Slovan Bratislava
vs.
FK Senica
20:00
FC Spartak Trnava
vs.
MFK Ruzomberok
18:30
FC Myllypuro
vs.
Klubi 04
18:30
Atlantis FC
vs.
IF Gnistan
18:30
Kapylan Pallo
vs.
FC Ilves-Kissat
18:30
Kataja Joensuu
vs.
Kauhajoen Karhu
18:30
FC Otelul Galati
vs.
FC Petrolul Ploiesti
21:00
CS Municipal Studentesc Iasi
vs.
Rapid Bukarest
19:00
BC Beroe SZ
vs.
Rilski Sportist
19:00
BK Decin
vs.
BK Orli Prostejov
19:15
Bakken Bears
vs.
Horsens IC
19:40
Galil Gilboa
vs.
Hapoel Holon
19:45
Maccabi Rishon Lezion
vs.
Hapoel Eilat
20:30
Bnei Herzelia
vs.
Hapoel Jerusalem
20:00
Ricoh HK
vs.
IFK Skövde HK
20:00
Akhisar Belediye GS
vs.
Galatasaray
20:00
Kayseri Erciyesspor
vs.
Sivasspor
20:00
Midtjylland
vs.
Randers FC
20:00
Skuru IK
vs.
Vasterasirsta HF
20:00
Kalmar FF
vs.
Örebro SK
20:00
IFK Göteborg
vs.
Falkenbergs FF
20:00
Halmstads BK
vs.
BK Häcken
20:05
AIK IF
vs.
Hammarby IF
20:00
IFK Värnamo
vs.
Gais
20:00
FC Nöttingen
vs.
Wormatia Worms
20:00
Viking FK
vs.
Molde FK
20:00
Linköpings FC
vs.
AIK FF
20:30
KV Kortrijk
vs.
Zulte Waregem
20:30
RSC Anderlecht
vs.
Club Brügge
20:30
Lierse SK
vs.
KRC Genk
20:30
Standard Liege
vs.
Sporting Lokeren
20:45
FC Schaffhausen
vs.
FC Lausanne-Sport
20:45
FC Le Mont LS
vs.
FC Lugano
20:55
Maccabi Haifa
vs.
Maccabi Tel Aviv
21:15
Ingolstadt
vs.
1. FC Nürnberg
21:30
Asvel Lyon-Villeurbanne
vs.
JSF Nanterre
21:30
Familia Basket Schio
vs.
Passalacqua Trasporti Ragusa
21:30
Stade Brestois 29
vs.
Dijon FCO
21:45
UD Almeria
vs.
RC Celta De Vigo
21:45
CF Belenenses
vs.
Rio Ave FC
22:00
FC Pacos Ferreira
vs.
Sporting Braga
21:45
Cagliari Calcio
vs.
FC Parma
21:45
Becks Forte Dei Marmi
vs.
Gemata Trissino

Top competitions

Stats