29 July, Wednesday
16:00
FK Auda
vs.
FK Ventspils
Live
20:30
Arroceros de Calabozo
vs.
UCV FC
20:30
Yaracuyanos FC
vs.
Academia Puerto Cabello
20:30
Zulia FC
vs.
Redi Colon
16:00
Lechia Gdansk
vs.
Juventus Turin
Live
16:00
USL Dunkerque
vs.
Amiens AC
Live
16:00
Perugia Calcio
vs.
Unione Sportiva Fermana
Live
16:30
Kassiopi
vs.
PAS Giannina FC
Live
16:30
ASD Oltrepovoghera
vs.
Seregno Calcio
Live
16:30
Breclav
vs.
Hodonin-Sardice
Live
16:30
SSC Napoli
vs.
AS Cittadella
Live
17:00
Genoa FC
vs.
Pro Piacenza
Live
17:00
Gerasd. Stammersd.
vs.
SC Red Star Penzing
Live
17:00
KS Ruch Radzionkow
vs.
MK Gornik Katowice
Live
17:00
GKS Jastrzebie Zdroj
vs.
Unia Turza Slaska
Live
17:00
AEK Athens FC
vs.
Hapoel Jerusalem
Live
17:00
Rimini Calcio
vs.
Unione Sportiva Salernitana 1919
Live
17:00
SV Lichtenberg 47
vs.
Energie Cottbus II
Live
17:00
Foligno Calcio
vs.
SS Juve Stabia
Live
17:00
RB Leipzig
vs.
FC Ingolstadt
Live
17:00
SK Polaban Nymburk
vs.
SK Zapy
Live
17:00
Lgks Podlesianka Katowice
vs.
MKS Myszkow
Live
17:00
Academica de Coimbra
vs.
CD Nacional
Live
17:00
AEK Athens FC
vs.
Hapoel Katamon Jerusalem
Live
17:00
Deportivo La Coruna B
vs.
Pontypridd Town
Live
17:30
Bayer 04 Leverkusen
vs.
UD Levante
Live
17:30
Kalcer Radomlje
vs.
PSC Tolmin
Live
17:30
SKRA Czestochowa
vs.
Wilki Wilcza
Live
17:30
FC Alberschwende
vs.
FC Götzis
Live
18:00
AC Chievo Verona
vs.
Brescia Calcio
Live
18:00
Dinslaken-Hiesfeld
vs.
VFB Homberg
Live
18:00
Portimonense SC
vs.
Recreativo Huelva
Live
18:00
FC Twente Enschede
vs.
Olympiacos Piraeus
Live
18:00
Elche B
vs.
Mas Maghrib A Fes
Live
18:00
SCO Angers
vs.
LB Chateauroux
Live
18:00
Racing de Ferrol
vs.
Sporting Gijon
Live
18:00
SC Covilha
vs.
CD Tondela
Live
18:00
UD Socuellamos CF
vs.
Real Murcia CF
Live
18:00
SV Krottendorf
vs.
Atus Wartberg
Live
18:30
FCV Dender EH
vs.
FC Tubize
Live
18:30
SC Eendracht Aalst
vs.
Cercle Brugge
Live
18:30
FSV Mainz 05
vs.
SS Lazio Roma
Live
18:30
Belluno
vs.
Padova Calcio
Live
18:30
UD Alzira
vs.
Baniyas SC
Live
19:00
Rio Ave FC
vs.
Sporting Braga
19:00
RSD Alcala
vs.
CD Leganes
19:00
Barnsley FC
vs.
Middlesbrough FC
19:00
CE L´Hospitalet
vs.
CE Europa
19:30
Club Deportivo Eldense
vs.
Granada CF B
19:30
CMD San Juan
vs.
Real Betis B
19:30
FC Pro Vercelli 1892
vs.
Giana Erminio
19:30
Marbella FC
vs.
CF Cordoba
19:30
AS Avellino 1912
vs.
RCD Espanyol Barcelona
19:30
Macclesfield Town
vs.
Sheffield United
19:45
Gillingham FC
vs.
Brighton & Hove Albion FC
19:45
Santarcangelo Calcio
vs.
AC Cesena
19:45
York City
vs.
Newcastle United
19:45
Derby County
vs.
Villarreal CF
19:45
Doncaster Rovers
vs.
Sunderland AFC
19:45
Huddersfield Town
vs.
Deportivo La Coruna
19:45
Nuneaton Town FC
vs.
Crawley Town
19:45
Havant & Waterlooville
vs.
Bognor Regis Town
19:45
Scunthorpe United
vs.
Sheffield Wednesday
19:45
Rotherham United
vs.
Leicester City
20:00
Albacete Balompie
vs.
Granada CF
16:30
Kultsu FC
vs.
Klubi 04
Live
16:30
Masku
vs.
Bk-46
Live
16:30
Ekenas Sport Club
vs.
Grankulla IFK
Live
16:30
Blekitni Stargard S.
vs.
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Live
17:00
Sport Huancayo
vs.
Universitario de Deportes
Live
19:15
CD Leon de Huanuco
vs.
Sporting Cristal
21:30
Juan Aurich de Chiclayo
vs.
Alianza Atletico
17:30
FV Illertissen
vs.
Bayern Munich II
Live
18:00
Tenhults IF
vs.
IF Angered United
Live
18:30
Talaea El Gaish
vs.
Al-Zamalek
Live
18:30
Syrianska IF Kerburan
vs.
Upsala IF
Live
18:30
VFB Lübeck
vs.
FC St. Pauli II
Live
18:30
Värmdö IF
vs.
IFK Stockholm
Live
18:30
IFK Aspudden-Tellus
vs.
Ekero IK
Live
19:00
KA Akureyri
vs.
Valur Reykjavik
19:00
KF Fjardabyggd
vs.
Fram Reykjavik
20:15
UMF Selfoss
vs.
Vikingur Olafsvik
20:15
Throttur Reykjavik
vs.
HK Kopavogs
20:15
Grotta
vs.
UMF Grindavik
21:00
Thor Akureyri
vs.
BI/Bolungarvik
19:00
Villa Dalmine
vs.
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
19:00
Club Atletico Fenix
vs.
Deportivo Riestra
20:00
Deportes Concepcion
vs.
Nublense
20:00
Deportes La Serena
vs.
Deportes Copiapo
20:00
Universidad de Concepción
vs.
Deportes Temuco
20:00
Puerto Montt
vs.
CDSC Iberia
20:00
Tacuary Asuncion
vs.
Sport Colombia
20:00
12 de Octubre de Itaugua
vs.
Independiente FBC
20:00
River Plate Asuncion
vs.
Ca 3 De Febrero
20:00
Club Fernando de la Mora
vs.
Cristobal Colon
21:00
Deportes Antofagasta
vs.
San Marcos de Arica
21:00
Aegir
vs.
KV Vesturbaer
21:00
Afturelding
vs.
KF Fjallabyggdar
21:00
Dalvik/Reynir
vs.
Leiknir
21:30
Curico Unido
vs.
Universidad de Chile

Top competitions

Stats