23 Oktober, Donnerstag
08:30
Radwanska, Agnieszka
vs.
Wozniacki, Caroline
Live
10:15
Sharapova, Maria
vs.
Kvitova, Petra
Live
08:30
Coppejans, Kimmer
vs.
Pavlasek, Adam
Live
08:30
Nedovyesov, Oleksandr
vs.
Myneni, Saketh
Live
09:50
Sugita, Yuichi
vs.
Bhambri, Yuki
Live
10:15
Menendez-Maceiras, Adrian
vs.
Kudryavtsev, Alexander
Live
10:30
Brunner, Pascal
vs.
Matic, Nico
Live
10:30
Halys, Quentin
vs.
Semjan, Marek
Live
10:30
Masur, Daniel
vs.
Giacalone, Omar
Live
10:30
Zekic, Miljan
vs.
Kalambay, Jessy
Live
12:00
Bellotti, Riccardo
vs.
Bjelica, Ivan
12:00
Braun, Niclas
vs.
Rodriguez-Pace, Ricardo
12:00
Conkic, Petar
vs.
Jakupovic, Alexandros
12:00
Fabbiano, Thomas
vs.
Folie, Alexandre
10:30
Kostic, Natalija
vs.
Selakovic, Nevena
Live
10:30
Parres Azcoitia, Olga
vs.
Haas, Barbara
Live
12:00
Askew, Sarah Beth
vs.
Nakano, Yumi
12:00
Grabher, Julia
vs.
Chiesa, Deborah
10:30
Grymalska, Anastasia
vs.
Spigarelli, Martina
Live
10:30
Sabino, Lisa
vs.
Palmigiano, Francesca
Live
10:30
Savoretti, Alice
vs.
Ogata, Haine
Live
10:30
Simic, Jelena
vs.
Suvrijn, Jade
Live
10:30
Spiteri, Dalila
vs.
Buzean, Diana
Live
12:00
Brglez, Pia
vs.
Balducci, Alice
12:00
Arcidiacono, Federica
vs.
Li, Yuenu
13:30
Korzeniak, Anna
vs.
Lombardo, Beatrice
11:00
Gerasimov, Egor
vs.
Baluda, Victor
12:30
Tyurnev, Evgeny
vs.
Kravchuk, Konstantin
12:00
Basso, Andrea
vs.
Crepaldi, Erik
12:00
Caruso, Salvatore
vs.
Tatlot, Johan Sebastien
12:00
Hamou, Maxime
vs.
Rondoni, Pietro
12:00
Naso, Gianluca
vs.
Altmaier, Daniel
12:00
Smitkova, Tereza
vs.
Dulgheru, Alexandra
13:30
Hesse, Amandine
vs.
Babos, Timea
15:30
Larsson, Johanna
vs.
Beck, Annika
17:00
Bacsinszky, Timea
vs.
Witthoeft, Carina
19:00
Sasnovich, Aliaksandra
vs.
Johansson, Mathilde
12:30
Granollers-Pujol, Gerard
vs.
Giner, Marc
12:30
Alcaraz Ivorra, Albert
vs.
Roca Batalla, Oriol
12:30
Semmler, Miguel
vs.
Gomez, Juan Sebastian
14:00
Marcora, Roberto
vs.
Escoffier, Antoine
13:00
Machado, Rui
vs.
Durasovic, Viktor
13:00
Mensurado, Vasco
vs.
Artunedo Martinavarr, Andres
13:00
Song, Evan
vs.
Munar Clar, Jaume Antoni
14:30
Gaspar Murta, Andre
vs.
Griekspoor, Tallon
14:30
Griekspoor, Scott
vs.
Domingues, Joao
17:00
Rochette, Laurent
vs.
Feler, Melik
13:00
Bemelmans, Ruben
vs.
Authom, Maxime
14:30
Desein, Niels
vs.
Teixeira, Maxime
16:00
Virgili, Adelchi
vs.
Belot, Constantin
18:30
Kern, Robin
vs.
Eysseric, Jonathan
13:00
Kobelt, Peter
vs.
Schonenberg, Tom
13:00
Barth, Florian
vs.
Meuffels, Alban
14:00
Schmid, Michal
vs.
Ruepke, Lukas
14:30
Hirschmueller, Christian
vs.
Wunner, Matthias
14:30
Moraing, Mats
vs.
Fanselow, Sebastian
16:00
Ejupovic, Elmar
vs.
Reissig, Nicolas
16:00
Trubrig, Christian
vs.
Dinslaken, Maximilian
13:30
Grymalska A / Sabino L
vs.
Van Dijkman I / Wikkerink J
13:30
Boeykens E / Simic J
vs.
Buzean D / Platon R
13:30
Matic N / Tanuma R
vs.
ONO M / Venizelos A
14:30
Bjelica I / Zekic M
vs.
Jankovic M / Sucevic L
14:30
Jakupovic A / Kalovelonis M
vs.
Bonzi B / Halys Q
13:30
Baluu S / Parres Azcoitia O
vs.
Bondar A / Galfi D
13:30
Buzarnescu M / Kostic N
vs.
Jani R-L / Stamatova J
13:30
Basso A / Moncagatto F
vs.
Bonadio R / Rondoni P
15:00
Caruso S / Naso G
vs.
Altmaier D / Peters F
14:00
Arauzo-Martinez J-S / Lopez-Perez E
vs.
Perez Sanz D / Villacorta-Alonso R
15:30
Angelinos T / Struvay E
vs.
Granollers-Pujol G / Roca Batalla O
14:00
Lajovic, Dusan
vs.
Andujar, Pablo
15:00
Dolgopolov, Alexandr
vs.
Chardy, Jeremy
15:20
Murray, Andy
vs.
Fognini, Fabio
16:40
Ferrer, David
vs.
Verdasco, Fernando
21:00
Bellucci, Thomaz
vs.
Bautista-Agut, Roberto
14:30
Williams, Serena
vs.
Bouchard, Eugenie
15:00
Kukushkin, Mikhail
vs.
Becker, Benjamin
15:00
Coric, Borna
vs.
Golubev, Andrey
16:20
De Schepper, Kenny
vs.
Karlovic, Ivo
17:00
Young, Donald
vs.
Raonic, Milos
19:00
Federer, Roger
vs.
Istomin, Denis
21:00
Pospisil, Vasek
vs.
Dimitrov, Grigor
16:20
Carreno Busta P / Garcia-Lopez G
vs.
Cervantes Hueguin I / Riba P
17:40
Mayer L / Sousa J
vs.
Fognini F / Seppi A
22:20
Rojer J-J / Tecau H
vs.
Krajicek A / Monroe N
17:00
Artunedo Martinavarr A / Munar Clar J A
vs.
Lourenco D / Medeiros S
18:30
Burniol-Teixido G / Igoshin A
vs.
Domingues J / Gaspar Murta A
18:30
Barbosa M / Nicolas S
vs.
Deus N / Sousa H
20:00
Griekspoor S / Griekspoor T
vs.
Feler M / Lizen A
17:00
Cachin, Pedro
vs.
Alund, Martin
18:20
Olivo, Renzo
vs.
Arguello, Facundo
19:00
Collarini, Andrea
vs.
Gonzalez, Maximo
19:40
Schwartzman, Diego Sebastian
vs.
Trungelliti, Marco
17:30
Schonenberg T / Wunner M
vs.
Frantzen R / Meuffels A
19:00
Dinslaken M / Moraing M
vs.
Gille S / Tchoutakian M
17:40
Draganja M / Kontinen H
vs.
Becker B / Thiem D
22:20
Dodig I / Melo M
vs.
Begemann A / Knowle J
18:00
Imanishi, Miharu
vs.
Sanchez, Maria
19:30
Bonaventure, Ysaline
vs.
Mestach, An Sophie
23:00
Coin, Julie
vs.
Molnar, Sonja
21:00
Irigoyen, Maria
vs.
Skamlova, Chantal

Top competitions

Stats