12 Juli, Sonntag
01:00
Cody Garbrandt (USA)
vs.
Henry Briones
01:30
Mike Swick (USA)
vs.
Alex Garcia (CAN)
02:00
Cathal Pendred (IRL)
vs.
John Howard (USA)
02:30
Matt Brown (USA)
vs.
Tim Means (USA)
03:00
Thomas Almeida (BRA)
vs.
Brad Pickett (ENG)
03:30
Gunnar Nelson (ISL)
vs.
Brandon Thatch (USA)
04:00
Dennis Bermudez (USA)
vs.
Jeremy Stephens (USA)
04:30
Robbie Lawler (USA)
vs.
Rory MacDonald (CAN)
05:00
Jose Aldo (BRA)
vs.
Conor McGregor (IRL)
01:00
Michael Perez (USA)
vs.
Sharif Bogere (UGA)
04:00
Keith Thurman (USA)
vs.
Luis Collazo (USA)
05:00
Mauricio Herrera (USA)
vs.
Henry Lundy (USA)
06:10
Greater Western Sydney
vs.
St Kilda Saints
08:20
Hawthorn Hawks
vs.
Fremantle Dockers
09:40
Brisbane Lions
vs.
Sydney Swans
07:00
New Zealand Warriors
vs.
Melbourne Storm
18:00
Zenit St. Petersburg
vs.
FC Lokomotiv Moscow
19 Juli, Sonntag
05:00
Julio Cesar Chavez Jr (MEX)
vs.
Marcos Reyes (MEX)
13:30
Zenit St. Petersburg
vs.
Dynamo Moskau
18:00
FK Mordowia Saransk
vs.
FC Lokomotiv Moscow
21:00
FK Anschi Machatschkala
vs.
Krylja Sowetow Samara
14:30
Odense BK
vs.
Hobro IK
17:00
FC Kopenhagen
vs.
Randers FC
19:00
AGF Aarhus
vs.
Bröndby IF
14:45
FC Basel
vs.
FC Vaduz
14:45
FC Thun
vs.
Grasshopper Club Zürich
17:00
FC St. Gallen
vs.
FC Lugano
16:30
Korona Kielce SA
vs.
Jagiellonia Bialystok
19:00
WKS Slask Wroclaw
vs.
Legia Warschau
19:00
Assyriska FF
vs.
Utsiktens BK
26 Juli, Sonntag
04:00
Miesha Tate (USA)
vs.
Jessica Eye (USA)
04:30
Anthony Pettis (USA)
vs.
Myles Jury (USA)
05:00
T.J. Dillashaw (USA)
vs.
Renan Barao (BRA)
14:00
FC Roskilde
vs.
FC Helsingor
15:00
Næstved BK
vs.
AC Horsens
16:00
Vejle BK
vs.
FC Fredericia
16:00
Skive IK
vs.
Vendsyssel FF
14:30
SC Paderborn 07
vs.
VfL Bochum
16:30
1. FC Union Berlin
vs.
Fortuna Düsseldorf
16:30
1. FC Heidenheim
vs.
TSV 1860 München
16:30
Eintracht Braunschweig
vs.
SV Sandhausen
15:30
KVC Westerlo
vs.
KAA Gent
19:00
RSC Anderlecht
vs.
KV RS Waasland Beveren
21:00
Royal Charleroi SC
vs.
Royal Mouscron-Peruwelz
17:30
Wolfsberger AC
vs.
FK Austria Wien
2 August, Sonntag
05:00
Ronda Rousey (USA)
vs.
Bethe Correia (BRA)
14:30
Heart of Midlothian
vs.
FC St Johnstone
17:30
Dundee United
vs.
Aberdeen FC
19:00
FC Groningen
vs.
PSV Eindhoven
9 August, Sonntag
05:00
Glover Teixeira (BRA)
vs.
Ovince St. Preux (HAI)
30 August, Sonntag
07:00
Ricardo Liborio
vs.
Mario Sperry (BRA)
07:00
Matt Hughes (USA)
vs.
Renzo Gracie (BRA)
07:00
Andre Galvao (BRA)
vs.
Roberto Abreu (BRA)
6 September, Sonntag
05:00
Daniel Cormier (USA)
vs.
Alexander Gustafsson (SWE)
13 September, Sonntag
20:00
Buffalo Bills
vs.
Indianapolis Colts
20:00
Chicago Bears
vs.
Green Bay Packers
20:00
Houston Texans
vs.
Kansas City Chiefs
20:00
Jacksonville Jaguars
vs.
Carolina Panthers
20:00
New York Jets
vs.
Cleveland Browns
20:00
St. Louis Rams
vs.
Seattle Seahawks
20:00
Washington Redskins
vs.
Miami Dolphins
23:05
Arizona Cardinals
vs.
New Orleans Saints
23:05
San Diego Chargers
vs.
Detroit Lions
23:25
Denver Broncos
vs.
Baltimore Ravens
23:25
Oakland Raiders
vs.
Cincinnati Bengals
23:25
Tampa Bay Buccaneers
vs.
Tennesse Titans
27 September, Sonntag
13:00
Roy Nelson (USA)
vs.
Josh Barnett (USA)

Top competitions

Stats