25 Oktober, Samstag
00:35
Hocevar, Ricardo
vs.
Telles, Leonardo
Live
00:50
Whitlock, Simon
vs.
Van Barneveld, Raymond
Live
01:00
David Rickels (USA)
vs.
Davi Ramos (BRA)
Live
01:00
Sam Oropeza (USA)
vs.
Gary Tapasua (USA)
Live
01:00
Darrion Caldwell (USA)
vs.
Anthony Dizy (FRA)
Live
01:00
Aaron Derrow (USA)
vs.
Nate Jolly (USA)
Live
03:00
Marloes Coenen (NED)
vs.
Annalisa Bucci (ITA)
Live
03:00
Bobby Lashley (USA)
vs.
Karl Etherington (ENG)
Live
03:00
Dave Jansen (USA)
vs.
Rick Hawn (USA)
Live
03:00
Emanuel Newton (USA)
vs.
Linton Vassell (ENG)
Live
01:30
Ottawa Redblacks
vs.
Montreal Alouettes
Live
04:30
Calgary Stampeders
vs.
Saskatchewan Roughriders
23:00
Toronto Argonauts
vs.
Hamilton Tiger-Cats
02:00
Orlando Magic
vs.
Dallas Mavericks
Live
02:30
Toronto Raptors
vs.
New York Knicks
Live
03:00
Chicago Bulls
vs.
Minnesota Timberwolves
Live
03:00
Houston Rockets
vs.
San Antonio Spurs
Live
03:00
Memphis Grizzlies
vs.
Miami Heat
Live
04:00
Utah Jazz
vs.
Phoenix Suns
05:00
Los Angeles Lakers
vs.
Sacramento Kings
05:30
Los Angeles Clippers
vs.
Portland Trail Blazers
05:30
Golden State Warriors
vs.
Denver Nuggets
02:00
New Jersey Devils
vs.
Dallas Stars
Live
03:00
Winnipeg Jets
vs.
Tampa Bay Lightning
Live
04:00
Colorado Avalanche
vs.
Vancouver Canucks
04:30
Edmonton Oilers
vs.
Carolina Hurricanes
05:00
Anaheim Ducks
vs.
Columbus Blue Jackets
23:00
San Jose Sharks
vs.
Buffalo Sabres
02:00
Hartford Wolf Pack
vs.
Albany Devils
Live
02:00
Manchester Monarchs
vs.
Portland Pirates
Live
02:00
Toronto Marlies
vs.
Hamilton Bulldogs
Live
02:00
Utica Comets
vs.
San Antonio Rampage
Live
02:00
Grand Rapids Griffins
vs.
Lake Erie Monsters
Live
02:05
Wilkes-Barre/Scranton Penguins
vs.
Springfield Falcons
Live
02:05
Adirondack Phantoms
vs.
Hershey Bears
Live
02:05
Rochester Americans
vs.
Adirondack Flames
Live
02:05
Providence Bruins
vs.
Norfolk Admirals
Live
02:30
Worcester Sharks
vs.
Syracuse Crunch
Live
03:00
Oklahoma City Barons
vs.
Texas Stars
Live
03:00
Iowa Wild
vs.
Charlotte Checkers
Live
03:00
Chicago Wolves
vs.
Milwaukee Admirals
Live
03:00
Chicago Fire
vs.
Houston Dynamo
Live
21:30
Seattle Sounders
vs.
LA Galaxy
23:00
Montreal Impact
vs.
Washington DC Utd
05:00
Newcastle Jets
vs.
Brisbane Roar
07:00
Adelaide United
vs.
Perth Glory
08:45
Melbourne Victory
vs.
Canberra United
07:00
Bangladesch
vs.
Simbabwe
09:00
Qingdao Hainiu
vs.
Beijing Baxi
09:00
FC Chengdu Blades
vs.
Fujian Junhao
09:00
Beijing Ligong
vs.
Qingdao Zhongneng
09:00
Hebei Zhongji
vs.
Xinjiang Tianshan Leopard
09:00
Chongqing Lifan
vs.
Shenyang Shenbei FC
09:00
Yanbian
vs.
Wuhan Zall
09:00
Tianjin Songjiang
vs.
Guangdong Rizhiquan
09:00
Sh. Honzuan
vs.
Hunan Xiangtao
13:00
FC Amkar Perm
vs.
FK Rostov
13:00
KRL FC
vs.
PIA FC
14:45
West Ham United
vs.
Manchester City
15:00
Azal PFC Baku
vs.
FK Baku
16:00
Alaab Damanhour
vs.
Petrojet FC
16:00
FC Torpedo Moskau
vs.
FK Kuban Krasnodar
16:00
PFK Simurq Zaqatala
vs.
Araz Nakhchivan
16:30
Newtown AFC
vs.
The New Saints FC
16:30
Prestatyn Town FC
vs.
Carmarthen Town AFC
16:30
Port Talbot Town
vs.
FC Rhyl
17:00
Liverpool FC
vs.
Hull City
17:00
Southampton FC
vs.
Stoke City
17:00
Sunderland AFC
vs.
Arsenal FC
17:00
West Bromwich Albion
vs.
Crystal Palace
17:00
Maccabi Petach Tikva
vs.
Hapoel Beer Sheva
18:15
Al Mokawloon Al-Arab
vs.
El Gouna FC
19:30
Swansea City
vs.
Leicester City
19:30
Maccabi Haifa
vs.
Hapoel Raanana
19:30
MS Ashdod
vs.
Hapoel Petach Tikva
19:30
Maccabi Netanya
vs.
Hapoel Bnei Sakhnin
19:30
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
vs.
Hapoel Haifa
20:30
Al-Zamalek
vs.
Smouha SC
18:00
Nikola Sjekloca (MNE)
vs.
Jorge Rodriguez Olivera (URU)
20:00
Sergey Khomitsky (BLR)
vs.
Nick Blackwell (ENG)
21:00
Connor Seymour (UK)
vs.
Dee Mitchell (UK)
22:00
Martin Murray (UK)
vs.
Domenico Spada (ITA)
20:00
Hekkie Budler (RSA)
vs.
Xiong Zhao Zhong (CHN)
21:00
Ryno Liebenberg (RSA)
vs.
Eleider Alvarez (COL)
21:00
Nathon Smith (UK)
vs.
Danny Little (UK)
21:00
Charlie Payton (UK)
vs.
Ibrar Riyaz (UK)
23:00
Tommy Coyle (ENG)
vs.
Michael Katsidis (AUS)
23:00
Derry Mathews (ENG)
vs.
Adam Dingsdale (UK)
21:00
Liam Williams (WAL)
vs.
Stepan Horvath (CZE)
22:00
Liam Smith (UK)
vs.
Zoltan Sera (HUN)
21:00
Valery Yanchy (BLR)
vs.
Kevin Satchell (UK)
22:00
Thomas Stalker (ENG)
vs.
Jack Catterall (ENG)
22:00
Paul Butler (UK)
vs.
Ismael Garnica (MEX)
22:00
Randy Caballero (USA)
vs.
Stuart Hall (UK)
23:00
Gavin McDonnell (UK)
vs.
Vusi Malinga (RSA)
23:00
Fabricio Camoes (BRA)
vs.
Tony Martin (USA)
23:30
Gilbert Burns (BRA)
vs.
Christos Giagos
26 Oktober, Sonntag
00:00
Felipe Arantes (BRA)
vs.
Andre Fili (USA)
00:30
Scott Jorgensen (USA)
vs.
Wilson Reis (BRA)
00:00
Luke Campbell (ENG)
vs.
Daniel Eduardo Brizuela (ARG)

Top competitions

Stats