27 November, Thursday
21:15
Boca Juniors
vs.
Club Malvin
Live
23:30
Mogi Das Cruzes
vs.
Bauru SP
Live
21:30
Dallas Cowboys
vs.
Philadelphia Eagles
Live
21:30
Macae Basquete
vs.
Pinheiros Sao Paulo
Live
22:00
Basquete Cearense
vs.
Sao Jose Dos Campos
Live
22:15
Rio Do Sul/Equibrasil
vs.
SAO Jose Dos Campos
Live
22:30
Neis F / Romboli F
vs.
Gutierrez O J / Kicker N
Live
23:45
River Plate
vs.
Boca Juniors
Live
28 November, Friday
01:00
Nashville Predators
vs.
Edmonton Oilers
18:00
Philadelphia Flyers
vs.
New York Rangers
21:00
Anaheim Ducks
vs.
Chicago Blackhawks
22:00
Washington Capitals
vs.
New York Islanders
01:30
San Francisco 49ers
vs.
Seattle Seahawks
07:30
Bangladesh
vs.
Zimbabwe
11:40
AL Shabab
vs.
Fanja
12:45
AL Nassr FC
vs.
Al Nahda
12:50
Al-Khaboora
vs.
Al Arouba
14:15
Al Seeb
vs.
AL Bashaer
14:00
Egor Mekhontsev (RUS)
vs.
Joey Vegas (UGA)
14:00
USM El Harrach
vs.
Mouloudia Club d´Alger
19:30
Olympique Marseille
vs.
FC Nantes
15:00
Andrey Klimov (RUS)
vs.
Gabino Cota (MEX)
15:00
Dmitry Kudryashov (RUS)
vs.
Juan Carlos Gomez (CUB)
15:00
Eduard Troyanovsky (RUS)
vs.
Jose Agustin Feria (COL)
15:00
Ruslan Provodnikov (RUS)
vs.
Jose Luis Castillo (MEX)
16:00
CS Concordia Chiajna
vs.
CS GAZ Metan Medias
18:30
CS Municipal Studentesc Iasi
vs.
CS Pandurii Targu Jiu
16:00
Chrobry Glogow
vs.
MKS Flota Swinoujscie
16:00
Zaglebie Lubin
vs.
Chojnice
16:00
FC Rostov
vs.
FC Amkar Perm
16:00
Juha-Pekka Vainikainen (FIN)
vs.
Daguir Imavov (FRA)
16:00
Glenn Sparv (FIN)
vs.
Johan Vanttinen (FIN)
16:00
Joni Salovaara (FIN)
vs.
Vicente Alamo (ESP)
16:00
Aleksi Nurminen (FIN)
vs.
Maxime Maucotel (FRA)
16:00
Mika Hamalainen (FIN)
vs.
Alexandros Michailidis (GER)
16:00
Suvi Salmimies (FIN)
vs.
Isabelle Pare (FRA)
16:00
Saku Heikkola (FIN)
vs.
Edu Cuenca (ESP)
17:00
NK Lokomotiva Zagreb
vs.
RNK Split
17:00
Akhisar Belediye GS
vs.
Torku Konyaspor
18:00
Istanbul BBSK
vs.
Bursaspor
17:00
SK Dynamo Ceske Budejovice
vs.
FK Teplice
19:15
FC Banik Ostrava
vs.
SK Slavia Praha
17:00
BC Nizhny Novgorod
vs.
BC Zalgiris Kaunas
17:45
Efes Anadolu Istanbul
vs.
Banco Di Sardegna Sassari
18:30
KK Cedevita Zagreb
vs.
Limoges CSP
19:00
BC Panathinaikos
vs.
Bayern Munich
19:45
Regal FC Barcelona
vs.
EA7-Emporio Armani Milano
20:00
Valencia Basket
vs.
Galatasaray SK
17:30
Wacker Innsbruck
vs.
Austria Lustenau
17:30
FC Liefering
vs.
FAC
17:30
SKN St. Pölten
vs.
KSV 1919
17:30
SV Horn
vs.
SV Mattersburg
19:30
TSV Hartberg
vs.
LASK Linz
17:30
FC Erzgebirge Aue
vs.
FC Union Berlin
17:30
SpVgg Greuther Fürth
vs.
1. FC Heidenheim
17:30
SV Darmstadt 98
vs.
Karlsruher SC
17:30
FK Senica
vs.
FC Spartak Trnava
17:30
Sonderjyske
vs.
Esbjerg FB
18:00
VfB Stuttgart II
vs.
Energie Cottbus
18:00
Arminia Bielefeld
vs.
SG Sonnenhof Grossaspach
18:00
Dunaujvaros Palhalma Agrospecial SE
vs.
Budapest Honved FC
18:00
Wacker Burghausen
vs.
FC Kickers Würzburg
18:30
FC Ingolstadt II
vs.
VFR Garching
18:30
Hamburg Freezers
vs.
Straubing Tigers
18:30
Schwenninger Wild Wings
vs.
T. S. Ice Tigers
18:30
Iserlohn Roosters
vs.
ERC Ingolstadt
18:30
Adler Mannheim
vs.
Wolfsburg Grizzly Adams
18:30
Augsburger Panther
vs.
Düsseldorfer EG
18:30
Eisbären Berlin
vs.
Krefeld Pinguine
18:30
Red Bull Munich
vs.
Kölner Haie
18:30
TSV Alemannia Aachen
vs.
SF Siegen
19:00
Accrington Stanley
vs.
Exeter City
19:00
Sparta Rotterdam
vs.
RKC Waalwijk
19:00
FC Den Bosch
vs.
Achilles ´29
19:00
Helmond Sport
vs.
Jong PSV Eindhoven
19:00
Almere City FC
vs.
Jong Ajax Amsterdam
19:00
VVV Venlo
vs.
SC Telstar
19:00
De Graafschap
vs.
Roda JC Kerkrade
19:00
FC Volendam
vs.
FC Eindhoven
19:00
MVV Maastricht
vs.
Fortuna Sittard
19:00
NEC Nijmegen
vs.
Jong FC Twente
19:00
FC Oss
vs.
FC Emmen
19:00
AC Arles Avignon
vs.
Dijon FCO
19:00
Stade Brestois 29
vs.
US Creteil
19:00
Stade Lavallois MFC
vs.
AJ Auxerre
19:00
Olympique Nimes
vs.
AC Havre
19:00
US Orleans 45
vs.
AC Ajaccio
19:00
FC Sochaux
vs.
Clermont Foot
19:00
Tours FC
vs.
Ajaccio GFCO
19:00
LB Chateauroux
vs.
Chamois Niort FC
19:30
SC Freiburg
vs.
VfB Stuttgart
19:30
Seraing United
vs.
Royal Antwerp FC
19:30
Pescara Calcio
vs.
SS Virtus Lanciano 1924
19:45
Sheffield United
vs.
Notts County
19:45
Peterborough United
vs.
Bristol City
19:45
Real Sociedad
vs.
Elche CF
19:45
Dungannon Swifts FC
vs.
Glenavon FC
20:00
Ballinamallard United FC
vs.
Warrenpoint Town
20:00
Real Garcilaso
vs.
Universidad San Martin
20:30
Vitoria Guimaraes
vs.
Moreirense FC

Top competitions

Stats