22 October, Wednesday
09:15
Meralco Bolts
vs.
Barako Bull Energy
12:00
San Mig Coffee Mixers
vs.
Alaska Aces
09:15
Spartak Primorie Vladivostok
vs.
BC Irkut Irkutsk
11:00
KCC Egis
vs.
KT Sonicboom
11:00
Mobis Phoebus
vs.
Dongbu Promy
13:00
Indonesia Warriors
vs.
Saigon Heat
16:00
BC Zenit St. Petersburg
vs.
Besiktas Integral Forex
17:00
U. Olimpija Ljubljana
vs.
BC Khimki Moscow
17:00
Partizan Belgrade
vs.
Banvit Bandirma
17:00
PAOK Thessaloniki
vs.
Stelmet Zielona Gora
17:00
BC Lokomotiv Kuban Krasnodar
vs.
BK Ventspils
17:30
BK Vef Riga
vs.
BC Szolnoki Olaj
17:30
CSU Asesoft Ploiesti
vs.
Lietuvos Rytas
17:30
KK Buducnost Voli
vs.
Pinar Karsiyaka
18:30
Hapoel Jerusalem
vs.
Krasny Oktyabr
19:00
Brose Baskets Bamberg
vs.
Telekom Baskets Bonn
19:00
Strasbourg IG
vs.
Cai Zaragoza
19:30
Cajasol
vs.
Belgacom Spirou
19:30
Asvel Lyon-Villeurbanne
vs.
JDA Dijon Basket
19:30
Pallacanestro Cantu
vs.
Artland Dragons
19:30
Telnet BC Oostende
vs.
Herbalife Gran Canaria
19:45
Virtus Roma
vs.
Sluc Nancy Basket
16:30
Bisons Loimaa
vs.
Namika Lahti
16:30
Tapiolan Honka
vs.
Kataja Joensuu
16:30
Lapuan Korikobrat
vs.
KTP Basket Kotka
17:00
BK Edymax Spu Nitra
vs.
BK Iskra Svit
17:00
MBK Handlova
vs.
BC Prievidza
17:00
LB Spis. Nova Ves
vs.
BK Inter Incheba Bratislava
17:00
MBK Rieker Komarno
vs.
BK Levice
17:30
Karlovka Bratislava
vs.
SKP Banska Bystrica
17:00
Cherno More IG
vs.
Levski Sofia
17:40
Hapoel Holon
vs.
Bnei Herzelia
18:00
Gran Canaria 2014
vs.
Univ. de Ferrol
19:00
Mann Filter Zaragoza
vs.
Spar Unigirona
19:00
Gipuzkoa UPV
vs.
Campus Promete
19:00
Rivas Ecopolis
vs.
Bizkaia GDKO
19:15
CD Zamarat
vs.
Club Baloncesto Conquero
19:30
Avenida
vs.
Al-Qazeres Extremadura
19:30
Embutidos Pajariel Bembibre PDM
vs.
Cadi ICG Software
19:00
Medi Bayreuth
vs.
Eisbären Bremerhaven
19:00
KK Sencur CP
vs.
KK Rogaska
19:00
Flammes Carolo Basket Ardennes Asptt
vs.
ESB Villeneuve D´ASCQ
19:00
Angers - Union Feminine Basket 49
vs.
Basket Landes
19:00
Reze Basket 44
vs.
Tarbes Gespe Bigorre
19:00
Union Hainaut Basket
vs.
SASP Lyon Basket Feminin
23 October, Thursday
07:30
New Zealand Breakers
vs.
Cairns Taipans
10:00
Adelaide 36ers
vs.
Wollongong Hawks
13:00
Altaybasket Barnaul
vs.
Rossiya Novogorsk
13:00
BC Novosibirsk
vs.
Samara - Sgeu
17:00
CSKA Moscow
vs.
Maccabi Tel-Aviv
17:00
Neptunas Klaipeda
vs.
Crvena Zvezda Telekom
18:00
Galatasaray SK
vs.
Valencia Basket
19:45
Bayern Munich
vs.
BC Panathinaikos
20:00
PGE Turow Zgorzelec
vs.
Fenerbahce Ulker
20:00
EA7-Emporio Armani Milano
vs.
Regal FC Barcelona
18:00
Allianz Swans Gmunden
vs.
WBC Raiffeisen Wels
18:15
Team Fog Naestved
vs.
Copenhagen Wolfpack
24 October, Friday
11:30
Perth Wildcats
vs.
Sydney Kings
16:00
BC Uniks Kazan
vs.
Real Madrid BC
17:45
BC Zalgiris Kaunas
vs.
BC Nizhny Novgorod
19:00
Limoges CSP
vs.
KK Cedevita Zagreb
19:30
BC Olympiacos Piraeus
vs.
Laboral Kutxa Vitoria
19:45
Banco Di Sardegna Sassari
vs.
Efes Anadolu Istanbul
19:45
Unicaja Malaga
vs.
Alba Berlin
18:00
Trefl Sopot
vs.
Asseco Prokom Gdynia
18:00
Magnofit Gussing Knights
vs.
Arkadia Traiskirchen Lions
18:30
Oberwart Gunners
vs.
BSC Raiffeisen Panthers Furstenfeld
18:30
BC Zepter Vienna
vs.
BK Dukes Klosterneuburg
19:00
UBSC Raiffeisen Graz
vs.
ECE Bulls Kapfenberg
19:00
Walter Tigers Tübingen
vs.
New Yorker Phantoms Braunschweig
25 October, Saturday
10:30
Townsville Crocodiles
vs.
Melbourne Kmart Tigers
15:00
Panelefsiniakos Aok
vs.
AE NEA Kifisia Athens
15:00
BC Aris Thessaloniki
vs.
Apollon Patras
15:00
AS Koroivos Amaliadas
vs.
Rethymno Aegean
15:00
KAO Dramas
vs.
PAOK Thessaloniki
16:30
Polfarmex Kutno
vs.
Wikana Start Lublin
17:00
Rosa Radom
vs.
Polpharma Starogard Gdanski
18:00
Jezioro Tarnobrzeg
vs.
MKS Dabrowa Gornicza
17:30
BG Göttingen
vs.
Telekom Baskets Bonn
17:30
Crailsheim Merlins
vs.
TBB Trier
19:30
Artland Dragons
vs.
Mitteldeutscher BC
19:30
Phoenix Hagen
vs.
EWE Baskets Oldenburg
19:30
Cimberio Varese
vs.
Grissin Bon Reggio Emilia
26 October, Sunday
11:15
Gipuzkoa Basket
vs.
Regal FC Barcelona
11:15
Baloncesto Fuenlabrada
vs.
Cai Zaragoza
11:30
FIATC Joventut
vs.
Rio Natura Monbus
11:30
UCAM Murcia
vs.
Cajasol
12:00
Herbalife Gran Canaria
vs.
Unicaja Malaga
17:00
Valencia Basket
vs.
Estudiantes
18:00
Iberostar Tenerife
vs.
Real Madrid BC
18:00
La Bruixa d'Or
vs.
BC River Andorra
19:45
Laboral Kutxa Vitoria
vs.
Bilbao Basket
14:00
Brose Baskets Bamberg
vs.
Ratiopharm Ulm
16:00
Medi Bayreuth
vs.
Fraport Skyliners Frankfurt
16:00
Eisbären Bremerhaven
vs.
Bayern Munich
17:15
Giorgio Tesi Group Pistoia
vs.
Vanoli Cremona
17:15
Sidigas Avellino
vs.
Victoria Libertas Pesaro
17:15
Granarolo Bologna
vs.
Pasta Reggia Caserta
17:15
Pallacanestro Trento
vs.
Pallacanestro Cantu
17:15
Upea Capo D Orlando
vs.
Virtus Roma

Top competitions

Stats